LiveNet Sp. z o.o., operator marki SLDC - Śląsk Data Center, działa z sukcesem od 2009 roku. Siedzibą naszej firmy są Tarnowskie Góry w powiecie tarnogórskim, woj. śląskim, gdzie niewątpliwym atutem jest stabilny i bezpieczny dostęp do Internetu. Jesteśmy firmą lokalną z globalną ofertą. Zapewniamy odpowiednie zaplecze, od sprzętu po personel.

Dlaczego Śląsk Data Center ?

Celem Śląsk Data Center jest zapewnienie naszym klientom jak najszerszej oferty usług hostingu opartych na najnowszym sprzęcie w szerokiej gamie, usług VPS (Wirtualnych Serwerów Personalnych) oraz Serwerów dedykowanych, domen polskich, globalnych i narodowych z całego świata.

Zapewniamy konkurencyjne cenowo usługi, najwyższą jakość obsługi klienta.

Nasza serwerownia posiada systemy zabezpieczeń energetycznych oraz co ważne nieprzerwane wsparcie serwisowe na miejscu. Ponadto posiadamy sprzęt typu agregat prądotwórczy zapewniający naszym usługom ciągłą prace niezależnie od dostawcy energii elektrycznej. Do naszej serwerowni dochodzą min. dwa niezależne łącza światłowodowe każde o przepustowości 10Gb/s. Dostęp do Internetu zapewniają kluczowi operatorzy. Struktury serwerowni zapewniają odpowiednie standardy, a my nieprzerwanie inwestujemy w ich modernizację.


Czas pracy w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku

Szanowni Państwo, Pragniemy poinformować, że w okresie świątecznym nastąpi zmiana... więcej